DLACZEGO MY – najbardziej skuteczny kurs survivalowy


NAJBARDZIEJ SKUTECZNY KURS SURVIVALOWY TO MY!

Skuteczny kurs survivalowy

NASZA MISJA

Profesjonalnie organizujemy wydarzenia terenowe. Poprzez kurs survivalowy uczymy praktycznych technik i sprawdzonych rozwiązań, ubierając to w ekscytującą podróż pełną przygód.

(czytaj więcej w zakładce PRZYGODA)

 

KIM JESTEŚMY?

BUSHMEN to my!

Od wielu lat działamy w szerokopojętym środowisku survivalu, bushcraftu i preppingu

Firma powstała w wyniku potrzeby dostarczenia na polski rynek dobrych jakościowo narzędzi survivalowych, ale przede wszystkim z pasji do podróży i obcowania z naturą.

Skuteczny kurs survivalowy

Skuteczny kurs survivalowy

Potem była chęć bliższego poznania naszych klientów i przeżycia z nimi wspólnie przygody – tak powstał nasz pierwszy kurs survivalowy.

I wtedy okazało się, że tego już nie da się zatrzymać – uczestnicy pytali nas kiedy znów wyjedziemy i gdzie, a i my też nie mogliśmy usiedzieć spokojnie w biurze.

Dlatego przygotowaliśmy wyjątkową propozycję szkoleń terenowych – jedyną, w naszym, niepowtarzalnym stylu.

Wiedza, jaką przekazujemy na naszych szkoleniach, jest bardzo bliska codziennemu życiu – to znaczy, że przyda się zarówno w głuszy, pośród natury, jak również w codziennym miejskim życiu.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Organizujemy szkolenia, wyprawy i pokazy związane ze sztuką przetrwania, bushcraftem i szeroko pojętym preppingiem . Osobom, które zapisały się na nasz kurs gwarantujemy mocne, pozytywne wrażenia, nieco adrenaliny i naukę przydatnych survivalowych umiejętności (oraz profesjonalną opiekę).

Zajmujemy się organizacją:

 • Szkoleń terenowych
 • Wyjazdów integracyjnych
 • Warsztatów
 • Pokazów
 • Konferencji
 • Imprez okolicznościowych

PROFESJONALNA KADRA

Naszą ekipę cechuje różnorodne doświadczenie. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie i w związku z tym każdy wnosi coś niepowtarzalnego do zespołu. W naszej stałej ofercie znajduje się propozycja survivalowego szkolenia terenowego. Jednocześnie mamy możliwości oraz doświadczenie w organizacji imprez przygotowywanych zgodnie z potrzebami Klienta. Zaplecze techniczne oraz zdobyte przez lata w branży kontakty pozwalają nam zaproponować wiele możliwości oraz wariantów zorganizowania imprezy.

 • Jesteśmy doświadczonymi suvivalowcami – nauczymy Was jak przeżyć w każdych warunkach

  Skuteczny kurs survivalowy

  Skuteczny kurs survivalowy

 • Jesteśmy żeglarzami – nauczymy Was przydatnych węzłów oraz jak przewidywać pogodę i jak czytać wodę
 • Jesteśmy organizatorami / pilotami wycieczek – zadbamy, aby wyjazd był przygotowany od A do Z i wszystko przebiegło według planu
 • Jesteśmy opiekunami kolonijnymi – mamy doświadczenie w opiece i pracy z grupą dzieci i młodzieży
 • Jesteśmy instruktorami strzelectwa – doradzimy Wam jak obchodzić się z bronią i z niej strzelać
 • Jesteśmy instruktorami sportu – pokażemy Wam wielki, pozytywny wpływ aktywności fizycznej na zdrowie oraz przyjemność jaka z niej płynie
 • Jesteśmy podróżnikami – zarazimy Was naszą pasją zwiedzania nowych miejsc i ciekawością świata
 • Jesteśmy ratownikami medycznymi – zadbamy o Wasze bezpieczeństwo podczas szkoleń survivalowych
 • Jesteśmy producentami sprzetu turystycznego / podróżniczego – pokażemy Wam jak dobrać sprzęt, na co zwrócić uwagę i czego szukać
 • Jesteśmy bardzo ciekawi kim jesteś TY 🙂

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Skuteczny kurs survivalowy

Skuteczny kurs survivalowy

Survivalowe szkolenia terenowe najskuteczniej prowadzi się w grupach 8-osobowych, dzięki temu nasi przewodnicy (instruktorzy) mogą podejść do każdego indywidualnie zaś zespół ma największe szanse na skuteczną integrację. Nasi przewodnicy poświęcając wszystkim dużo czasu i uwagi, rzetelnie przekazują swoją wiedzę i przedstawiają umiejętności survivalowe.

Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, na którym znajdzie informacje o przebiegu swojego szkolenia – czego się nauczył, z czym dobrze sobie radził, na co powinien zwrócić uwagę i co może robić jeszcze lepiej.
Naszą domeną jest łatwy przekaz praktycznych umiejętności radzenia sobie w warunkach survivalowych– po omówieniu teorii przechodzimy do symulacji i zajęć praktycznych, którymi wypełniamy większość czasu szkolenia.

Uczestnicy naszych zajęć, po zakończeniu szkolenia, dobrze znają różnorodne techniki survivalu oraz są świadomi i pewni swoich umiejętności.

 

Aby zapisać się na szkolenie terenowe, prosimy o kontakt pod adresem szkolenia@bushmen.pl lub tel: 504 235 129