Przygoda, adrenalina, survival


Przygoda

przygoda adrenalina survival - zwierzeta

przygoda adrenalina survival – zwierzeta

Zabieramy Cię w podróż w najdziksze rejony Polski.  Czeka Cię przygoda, która oderwie Cię od codzienności, pozostawi niezatarte wspomnienia i… chęć powrotu. Dotrzemy tam, gdzie człowiek dociera rzadko, a szlaki przecierają zwierzęta. My pokażemy Ci jak tych dróg wypatrywać i dokąd one wiodą.

Te miejsca nie są specjalnie odległe, ale w większości są mało znane. Z tego właśnie powodu nazywamy siebie przewodnikami 🙂 my po prostu wiemy, gdzie one są.

To nie jest zwykła wycieczka, to podróż w nieznane – tam gdzie pogoda lubi płatać figle, tam gdzie przyroda stawia swoje, czasami trudne warunki, z którymi trzeba się zmierzyć. Pod naszym czujnym okiem przeżyjesz niezapomniane chwile i opanujesz techniki, które pozwolą wyjść cało z nawet najtrudniejszych sytuacji. Poznasz rozwiązania, dzięki którym przygotowany przez Ciebie nocleg będzie nie tylko bezpieczny, ale i wygodny.

Nauczysz się, jak zadbać o to by było Ci ciepło, gdy jest zimno i jak zapewnić sobie miły chłód, gdy żar leje się z nieba.

Adrenalina

przygoda - adrenalina survival

przygoda adrenalina survival

Początek podróży zaczyna się już w Warszawie; przekraczając próg naszego pojazdu wkroczysz w zupełnie nową rzeczywistość, którą dotychczas znałeś/aś głównie z filmów. Już samo dotarcie to niezapomniana przygoda, która podniesie Ci poziom adrenaliny we krwi. W czasie dojazdu oraz podczas pierwszej części naszej przygody zadbamy o to, byś w interesujący sposób poznał wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne w naszej dalszej podróży.

Potem ruszymy dalej, a napięcie będzie rosło. Skonfrontujesz swoją wiedzę z praktyką, która kiedyś może uratować życie (może Twoje). Przeszkody/przygody które napotkasz, będą mogły wydawać się czasem nie do pokonania. Być może powiesz “dalej nie…”, wtedy pomożemy Ci przełamać się, tak byś po powrocie wspominał/a czas spędzony z nami jako niezapomnianą, wartościową przygodę.

Survival

4366_3608301087637667240_o

Odkryjemy przed Tobą być może zaskakujące, a na pewno praktyczne rozwiązania, które zapewnią czystą wodę, pożywną strawę i ciepłe schronienie.

Poznasz skuteczne sposoby (procedury survivalowe), dzięki którym zapanujesz nad każdą niespodzianką jaka napotka Ciebie podczas podróży. Podróży tej z nami, jak i tej, w której już dalej Ty będziesz przewodnikiem.

 

Gdzie śpimy? – Tam gdzie się położymy.

Co jemy i pijemy? – To co zdobędziemy.

 

Dbamy o środowisko

Podczas naszych zajęć dbamy o środowisko, korzystamy z jego uroków nie niszcząc go. Pokażemy jak nie zostawiać po sobie niepotrzebnych śladów.

Dbamy o Ciebie

Dynamicznie dostosowujemy zajęcia do warunków pogodowych oraz możliwości  i potrzeb uczestników.

Dbamy o bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas całej eskapady, a przeprowadzone symulacje są kontrolowane, mimo, że mogą się wydawać groźne.

 

Sprawdź co jeszcze da Ci nasze szkolenie.

Aby zapisać się na szkolenie terenowe, prosimy o kontakt pod adresem szkolenia@bushmen.pl lub tel: 504 235 129