Wyjazd integracyjny – w terenie łatwo się zaprzyjaźnić


Wyjazd integracyjny lub jak kto woli terenowa integracja

Survivalowy wyjazd integracyjny - atrakcje

Survivalowy wyjazd integracyjny – atrakcje

Podstawą skutecznej integracji grupy jest wspólne działanie a to jest nieodłączny element wyjazdów survivalowych. Oswajanie dzikiej natury, wspólne pokonywanie przeciwności zawsze spaja grupę, która niemalże automatycznie współpracuje widząc realny ale niełatwy do osiągnięcia wspólny cel.

Nie należy też zapominać o  dobrej  zabawie – dlatego mamy w zanadrzu wiele zaskakujących atrakcji. Umiejętność rozpalania ognia owszem jest konieczna do przetrwania jednakże my proponujemy coś więcej niż warsztaty. Pragniemy aby nasze szkolenia były świetną zabawą zarówno dla Grupy jak i dla nas. Dlatego przewidziane zadania, poza swoją bezsprzeczną praktycznością, łączą się z dobrą zabawą i przygodą. Dla przykładu podczas naszej wyprawy pokażemy tajniki jazdy samochodem terenowym – trochę potrzęsie, trochę popluska, będzie dużo śmiechu, zabawy oraz praktycznych wskazówek.

 

 

Poza oficjalnym planem szkolenia, przygotowaliśmy wiele niespodzianek trasie. Dzięki temu nasze szkolenie jest bliższe prawdziwemu życiu – gdzie sytuacje kryzysowe przychodzą bez ostrzeżenia i trzeba się z nimi zmierzyć niemalże z marszu. Sprawimy, że wyjazd integracyjny będzie ekscytującą przygodą.

Czego u nas można się nauczyć?niezwykle-miejsca

 • Rozpoznawania sytuacji
 • Ustalenia priorytetów i planu działania
 • Efektywnego dzielenia obowiązków
 • Wzajemnego motywowania się
 • Skutecznej realizacji założonego planu
 • Improwizacji w sytuacjach niespodziewanych

Co zyskać?

 • zaradność
 • charyzmę
 • elastyczność
 • umiejętność pracy w grupie
 • pewność i szybkość podejmowania decyzji
 • otwartość  na nowe wyzwania
 • umiejętność pokonywanie problemów pozornie nie do pokonania

13221179_1234035019947804_5429709067272311919_oSzkolenia prowadzimy w oparciu o scenariusze, które przygotowaliśmy tak aby były wyzwaniem, kształtowały charakter, wolę walki oraz dążenie do zwycięstwa. Sytuacje z którymi mierzy się grupa wzmacniają samą jednostkę ale też więzi i chęć współpracy w grupie.

Bezpieczeństwo traktujemy jako bezwzględny priorytet. Każda niespodzianka jest odpowiednio przez nas kierowana tak aby sprzyjała współpracy grupy a tym samym jej integracji.

Podczas układania planu szkolenia mamy na uwadze, różne indywidualne- fizyczne i psychiczne predyspozycje uczestników. Mamy przygotowanych kilka scenariuszy do wyboru i każdorazowo uzgadniamy jaki przebieg wydarzeń będzie najatrakcyjniejszy dla konkretnej grupy.

Gwarantujemy, że atrakcje, które przygotowaliśmy są wykonalne i bezpieczne. Nikt nie kończy naszego szkolenia z poczuciem klęski, że nie dał rady. Elastycznie dopasowujemy się pogody, zastanych sytuacji a przede wszystkim specyfiki grupy.13221645_1234036626614310_5423095965160887083_n

 

A wieczorem?

Zwieńczeniem dnia będzie wspólne przygotowanie paleniska oraz posiłku nad ogniem. Wiadomo przecież nie od dziś, że wieczorem najlepiej integruje wspólny odpoczynek, przy cieple ogniska gdy smakowite jedzenie własnie kończy opiekać się nad ogniskiem…a my… wszyscy, wspólnie rozmawiamy na temat survivalu i nie tylko 🙂

 

Sprawdź co jeszcze da Ci nasze szkolenie.

Aby zapisać się na szkolenie terenowe, prosimy o kontakt pod adresem szkolenia@bushmen.pl lub tel: 504 235 129