Wypoczynek gwarantowany – jesteś w dobrych rękach


 Wypoczynek gwarantowany

Wypoczynek gwarantowany - jesteś w dobrych rękach

Wypoczynek gwarantowany – jesteś w dobrych rękach

 

Jesteś w dobrych rękach

Gwarantujemy Ci wypoczynek i pewność, że wydarzenie zorganizowaliśmy od A do Z. Na każdym szkoleniu terenowym czy stacjonarnym stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo uczestników. Dopinamy wszystko na ostatni guzik na długo przed terminem szkolenia. Z drugiej strony nasza wiedza, doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwalają szybko i skutecznie reagować gdy pojawia się jakaś niespodzianka. Ostatecznym efektem zawsze jest uśmiech i satysfakcja na Twojej twarzy. Zadowolony klient to nasz główny priorytet.

 

Wypoczynek od codzienności

Wypoczynek gwarantowany - jesteś w dobrych rękach - podróż

Wypoczynek gwarantowany – jesteś w dobrych rękach – podróż

Zabierzemy Cię z miasta do miejsc gdzie warunki bytu ustala przyroda, która często wygląda na trochę nieokrzesaną a może nawet nieprzyjazną. Tak naprawdę, natura oraz surowe warunki to nasi przyjaciele i nauczyciele. Trzeba tylko potrafić z nimi rozmawiać. Na naszych szkoleniach pokażemy Ci jak wykorzystać otoczenie, aby bezpiecznie i skutecznie radzić sobie w każdej sytuacji survivalowej.

Chcesz dowiedzieć się z czego szkolimy? Sprawdź strefę UMIEJĘTNOŚCI.

Z nami szybko nabierzesz pewności siebie oraz zobaczysz, że taka forma wypoczynku jest bardzo wciągająca i ekscytująca.

 

Zaciekawimy Cię

Czas spędzony z nami – 26 godzin – będzie wypełniony bardzo różnorodnie.

Przekażemy Ci teorię survivalu, nauczymy stosować ją w praktyce. Staniesz przed sytuacją gdzie będziesz musiał/a zdać się na swój instynkt i zaimprowizować, a my będziemy obok aby Cię prowadzić.

Wypoczynek gwarantowany - jesteś w dobrych rękach - mapa

Wypoczynek gwarantowany – jesteś w dobrych rękach – mapa

Szkolimy z  różnych technik przetrwania, maszerujemy, bezpiecznie przeprawiamy się przez naturalne przeszkody, jak np. rzeka, uczymy reagowania w sytuacjach realnego zagrożenia życia lub zdrowia a także po prostu dobrze bawimy się pokonując część trasy samochodem terenowym.

Survivalu najlepiej można nauzyć się poprzez przeżcie ciekawej przygody. Bo to tak naprawdę wypoczynek oraz dobra okazja do zawarcia nowych znajomości. Wspólne pokonywanie przeciwności losu i radość się z sukcesu – to najlepsza INTEGRACJA (kliknij aby poznać nasze szkolenie od tej strony)

 

Przyroda otaczająca nas podczas survivalowych szkoleń jest niecodzienna, niepowtarzalna i fascynująca. W połączeniu z zaplanowanymi atrakcjami na trasie powstaje możliwość doświadczenia ciekawej przygody – która czeka na Ciebie już dziś. W trakcie naszych wypraw wszyscy razem przeżywamy coś niepowtarzalnego, coś zupełnie nowego. Odkrywamy coś o czym później będziemy opowiadać znajomym a oni będą spoglądać na nas z lekką zazdrością.

To wszystko sprawia nam ogromną satysfakcję, zostawia niezatarte wspomnienia i doświadczenia które jeszcze nie raz przydadzą nam się w życiu .

 

Sprawdź co jeszcze da Ci nasze szkolenie.

Aby zapisać się na szkolenie terenowe, prosimy o kontakt pod adresem szkolenia@bushmen.pl lub tel: 504 235 129